Overslaan en naar de inhoud gaan

Our team

Bij BLOQ kunnen we bogen op een jarenlange ervaring om onze klanten een zo goed mogelijke service te leveren.

We sluiten geen compromissen op het gebied van innovatie en kwaliteit bij de ontwikkeling van onze producten, we begeleiden u met plezier in het aankoopproces en we staan steevast paraat met raad en daad – lang na de levering van onze producten.

Dit zijn de gezichten achter BLOQ.

Stefaan Roose

Stefaan Roose

Business Unit Manager s.roose@bloq.nl
Anja Tannis

Anja Tannis

Design & Product Development a.tannis@bloq.nl
Jonathan Middelkoop

Jonathan Middelkoop

Research & Development Manager j.middelkoop@bloq.nl
Harmen Bekendam

Harmen Bekendam

Productmanager Carpet Tiles h.bekendam@bloq.nl
Klaas van Lente

Klaas van Lente

Online Marketeer k.vanlente@bloq.nl
Rickert de Hoog

Rickert de Hoog

Inside Sales r.dehoog@bloq.nl
Jochem Snoek

Jochem Snoek

Tufting Expert
Maria Davy

Maria Davy

Country Manager UK m.davy@bloq.nl
Petros Sarkisyan

Petros Sarkisyan

Commercial Director Eastern Europe petros@bloq.nl
Harry Wijgergangs

Harry Wijgergangs

Sales Manager Nederland h.wijgergangs@bloq.nl
René Lobée

René Lobée

Country Manager Nederland r.lobee@bloq.nl
Philippe Lalanne-Sicaud

Philippe Lalanne-Sicaud

Country Manager Frankrijk ph.lalanne@bloq.nl
Roger Vivaldi

Roger Vivaldi

Country Manager Italy roger@agendavivaldi.it

We hebben heel wat te vertellen!

Wilt u graag meer weten over de BLOQ-tapijttegels?
Wij gidsen u met plezier door onze collecties.